Світильники Azzardo

Azzardo

AZzardo — це польський виробник світильників і ламп, існуючий на польському ринку з 2002 року. Ідея оригінального і сучасного освітлення для будь-якого інтер'єру. За майже 20 років діяльності AZzardo був визнаний і нагороджений сертифікатами і престижними нагородами. Асортимент компанії адресований клієнтам, які шукають оригінальні рішення і висока якість виготовлення. Аззардо пропонує індивідуальний підхід, який відповідає вашим очікуванням щодо продукту. Широкий асортимент дозволяє знайти світильники, які ви шукаєте.

Замовниками світильників Аззардо є люди, які орієнтуються на оригінальний стиль і високу якість. З 2002 року компанія почала роботу на ринку Польщі, а потім і в інших країнах Європи. І до сих пір робить все можливе, щоб задовольнити очікування найвимогливіших клієнтів, які шукають оригінальний дизайн і стиль.

Світильники бренду Azzardo неодноразово з'являлися в кращих дизайнерських журналах і оглядах тематичних сайтів.

Azardo постійно бере участь в найважливіших подіях в індустрії освітлення по всьому світу. Завдяки цьому їх світильники так бажані в дизайнерських проектах, їх вважають за краще архітектори і дизайнери інтер'єрів. Світильники Аззардо є джерелом натхнення для створення дизайну інтер'єру будинку.

Каталог товарів Azzardo